Digitalizace podnikání

01.09.2020 | 4 min

7. díl: Digitalizace podnikání: Uzavírání smluv online

Současná koronavirová krize urychlila zavádění nových technologií v podnikání. Podnikatelé díky digitalizaci zjistili, že některé procesy je možné dělat podstatně efektivněji. Jedním z takovýchto procesů se stalo i uzavírání smluv online. Víte, jak z pohledu práva správně uzavírat smlouvy elektronicky?

27.08.2020 | 4 min

6. díl: Trend virtuálních asistentek: Nejsou vidět, ale jejich práce rozhodně ano

Nestíháte? Potřebovali byste ulevit sobě či svým zaměstnancům od práce, kterou může vyřešit někdo i na dálku? Tak zkuste využít služeb virtuální asistentky. V článku se společně zaměříme na to, s čím vám může pomoci, kde ji hledat i jak si spolupráci s ní správně nastavit.

25.08.2020 | 3 min

5. díl: Podnikáte v zemědělství? Využijte všechny možnosti digitalizace

Nové technologie mění všechna odvětví podnikání, a to včetně zemědělství. Podle průzkum agentury IPSOS pro Asociaci malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) dnes již více než čtyři pětiny podnikatelských subjektů v zemědělství využívají moderní technologie či nástroje.

11.08.2020 | 4 min

4. díl: Objevte výhody bezpapírové kanceláře a ušetřete díky digitalizaci procesů

Uvažovali jste někdy nad tím, kolik papíru ve firmě každý den spotřebujete? A věděli jste, že podle průzkumů až 45 % veškerého tištěného materiálu skončí ještě ten samý den v koši? V našem článku se dozvíte, proč stále více firem přechází na digitalizaci procesů, jaké jsou výhody bezpapírové kanceláře a jak začít ve firmě fungovat bez papíru.

23.07.2020 | 2 min

3. díl: Bezpečnost ve světě bankovnictví

Podle statistik počet kybernetických útoků rok od roku roste a velké množství útoků na internetu se týká právě bankovnictví. Jakými způsoby banky své klienty chrání před kybernetickými zločinci? Jak bankovní identita souvisí s bezpečností? A co je to CEB a CEB Plus?

14.07.2020 | 3 min

2. díl: Jak vám může firemní účet usnadnit podnikání?

Podnikání je spojené s celou řadou povinností. V současnosti však existuje mnoho nástrojů, které vám dokáží podnikání podstatně ulehčit. Jedním z nich je i firemní bankovnictví. Jak se liší podnikatelský účet od účtu pro fyzické osoby a jaké funkce a možnosti přináší?