Desatero podnikání

Chcete začít podnikat, ale nevíte, jak na to? Jestli máte nápad a odhodlání, s ostatním vám poradíme. Podívejte se na deset kroků, které vás při rozjezdu podnikání čekají – od důkladného plánování, přes administrativní a právní náležitosti až po tipy pro úspěšný prodej.

Desatero podnikání je přehledný průvodce deseti klíčovými oblastmi každého byznysu. Pomůže vám nejen v začátcích, ale i při nečekaných komplikacích. V jednotlivých kapitolách najdete užitečné informace i inspirativní články, návody a vzory potřebných dokumentů. Desatero podnikání vám pomůže zorientovat se ve světě byznysu, nastavit správné strategie i vyřešit možné překážky.   

Vydejte se s námi na cestu od prvního nápadu k prosperující firmě!

2

V čem budete podnikat

Vyjasněte si dopředu, jaký bude váš primární obor podnikání, co vás uživí, jaká je situace v daném oboru, jaké jsou bariéry vstupu na daný trh, jaká je tam konkurence a jaká je vaše konkurenční výhoda. Jakou šanci máte uspět na daném trhu?

Nejnovější články

Všechny články
4

Cash flow je král

Peněžní toky jsou jednou z nejdůležitějších oblastí každého podnikání. Jak si je dobře naplánovat, aby vás nepřekvapila dočasná platební neschopnost? Jak minimalizovat výdaje a jak dlouho bude trvat, než začnete vytvářet zisk? Spočítejte si, kolik doopravdy potřebujete na rozjezd.

Nejnovější články

Všechny články
8

Držte pevně otěže: Jak zajistit rizika?

Jak si krýt záda před podnikatelskými riziky, neproplacením faktur, nedodržením smluvních podmínek nebo sezónními výkyvy ve vašem oboru podnikání? Jak se správně pojistit a jaké hrozby na vás číhají v internetovém prostředí?

Nejnovější články

Všechny články
10

Vyhrňte si rukávy: Jde se na to!

Vše je připraveno, teď je načase najít a oslovit svého zákazníka. Jak řešit prodej, obchodní strategie, branding, marketing, prodejní kanály a prostory? Zaujměte zákazníky tak, že se stanou vašimi věrnými fanoušky.

Nejnovější články

Všechny články