Makromixér

28.09.2021 | 1 min

8. díl: Osmý díl podcastu Makromixér se sociologem Danem Prokopem

Přinášíme vám osmý díl ekonomického podcastu MakroMixér Jana Bureše a Roberta Brešťana. Tentokrát se sociologem Danem Prokopem, majitelem firmy PAQ Research a členem NERV o tom, co je aktuálně v naší ekonomice špatně a proč, jak by měla v Česku vypadat cena práce, zdanění či pomoc lidem v nouzi. Poslouchejte MakroMixér: O penězích, byznyse, ekonomice a trzích. S nadhledem a chytrými hosty.

28.07.2021 | 1 min

6. díl: Šestý díl podcastu Makromixér s Jakubem Ditrichem, majitelem ekolo.cz

Přinášíme vám šestý díl ekonomického podcastu MakroMixér Jana Bureše a Roberta Brešťana. Tentokrát s Jakubem Ditrichem, majitelem ekolo.cz, o rostoucí popularitě elektrokol, problémech ve výrobě, rájích pro cyklisty a proč si zakázal slovo ekologie.

25.05.2021 | 1 min

5. díl: Pátý díl podcastu Makromixér s Martinou Vítkovou, spolumajitelkou holdingu NWT

Přinášíme vám 5. díl ekonomického podcastu MakroMixér s Janem Burešem a Robertem Brešťanem. Nejen Baťa je ze Zlína. Rodinný podnik Martiny Vítkové má obrat dvě miliardy: staví domy, elektroauta i obří skleníky. "Ceny bytů porostou, sehnat schopné lidi je dnes problém, stejně jako stavět a neprodělat," říká Martina Vítková, spolumajitelka holdingu NWT v novém díle našeho podcastu.

27.04.2021 | 1 min

4. díl: Čtvrtý díl podcastu Makromixér: O autoprůmyslu s Martinem Jahnem

Přinášíme vám 4. díl ekonomického podcastu MakroMixér s Janem Burešem a Robertem Brešťanem. Tentokrát s exkluzivním hostem Martinem Jahnem, bývalým manažerem Volkswagenu, vicepremiérem ČR pro ekonomiku, členem představenstva ŠKODA AUTO a.s., o novém byznysu automobilek, elektromobilech, konkurenci Tesly i Applu a vyhlídkách české ekonomiky. Více v našem podcastu.

14.04.2021 | 1 min

3. díl: Třetí díl podcastu Makromixér: O přidané hodnotě, tužkách, digitalizaci i Kellnerovi s majitelem Koh-i-nooru Břízou

Přinášíme vám třetí díl podcastu Makromixér Jana Bureše a Roberta Břešťana, tentokrát s generálním ředitelem a majitelem holdingu KOH-I-NOOR, panem Vlastislavem Břízou. Po krátkém ekonomickém updatu ze světa finančních trhů se změříme například na to, jak koupil KOH-I-NOOR od Petra Kellnera a jak na něj vzpomíná, jak vidí budoucnost elektromobility, či jakou ekologickou stopu představuje 1 tužka. Více v našem podcastu.