21. díl: Podcast MakroMixér s Martinem Sedláčkem, zemědělským ekonomem, publicistou a vydavatelem odborné literatury

Přinášíme vám 21. díl ekonomického podcastu MakroMixér Jana Bureše a Roberta Břešťana. Tentokrát s Martinem Sedláčkem, zemědělským ekonomem, publicistou a vydavatelem odborné literatury o tom, co dělají zemědělci v zimě, proč se nezlobit na pěstitele řepky a jak fungují v českém zemědělství dotace. A nevyhneme se ani Agrofertu…

Poslouchejte MakroMixér: O penězích, byznyse, ekonomice a trzích. S nadhledem a chytrými hosty. 

POSLOUCHEJTE NA:

Jan Bureš

Jan Bureš je hlavní ekonom Patria Finance a seniorní ekonom KBC/ČSOB. V roce 2020 působil v Ekonomickém poradním týmu při krizovém štábu vlády. Dříve také jako člen poradního sboru ekonomů při Ministerstvu financí hodnotícím dopady přijetí eura na ekonomiku ČR. Je krom jiného spoluautorem publikace Měnová integrace – Náklady a přínosy členství v měnové unii. Pro klienty skupiny ČSOB připravuje ekonomické diskuze pod názvem Ranní káva s Janem Burešem.

Robert Břešťan

Přední český novinář, šéfredaktor serveru HlídacíPes.org. V minulosti působil například v české redakci BBC, v Českém rozhlase, v Hospodářských novinách a jako šéfkomentátor týdeníku Ekonom.

HlídacíPes.org je nezávislý analyticko-investigativní server, vznikl v září 2014 v reakci na razantní změny v tuzemských médiích, provozuje žurnalistiku ve veřejném zájmu a stojí na podpoře svých čtenářů a podporovatelů.


Zpět