35. díl: Podcast MakroMixér se Zdenkou Klapalovou, prezidentkou Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí

Přinášíme vám 35. díl ekonomického podcastu MakroMixér Jana Bureše a Roberta Břešťana. Jejich hostem je Zdenka Klapalová, prezidentka Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí. Kam se budou vyvíjet ceny českých nemovitostí? Proč jsou dluhopisy nuda? Proč na bydlení v nájmu není nic špatného? A taky byste si při neomezeném rozpočtu koupili les?

Poslouchejte MakroMixér: O penězích, byznyse, ekonomice a trzích. S nadhledem a chytrými hosty.

POSLOUCHEJTE NA:

Jan Bureš

Jan Bureš je hlavní ekonom Patria Finance a seniorní ekonom KBC/ČSOB. V roce 2020 působil v Ekonomickém poradním týmu při krizovém štábu vlády. Dříve také jako člen poradního sboru ekonomů při Ministerstvu financí hodnotícím dopady přijetí eura na ekonomiku ČR. Je krom jiného spoluautorem publikace Měnová integrace – Náklady a přínosy členství v měnové unii. Pro klienty skupiny ČSOB připravuje ekonomické diskuze pod názvem Ranní káva s Janem Burešem.

Robert Břešťan

Přední český novinář, šéfredaktor serveru HlídacíPes.org. V minulosti působil například v české redakci BBC, v Českém rozhlase, v Hospodářských novinách a jako šéfkomentátor týdeníku Ekonom.

HlídacíPes.org je nezávislý analyticko-investigativní server, vznikl v září 2014 v reakci na razantní změny v tuzemských médiích, provozuje žurnalistiku ve veřejném zájmu a stojí na podpoře svých čtenářů a podporovatelů.


Zpět