9. díl: Devátý díl podcastu Makromixér s Lubomírem Stokláskem, majitelem Agrostroje Pelhřimov

Přinášíme vám devátý díl ekonomického podcastu MakroMixér Jana Bureše a Roberta Brešťana. Tentokrát s Lubomírem Stokláskem, majitelem Agrostroje Pelhřimov o nákupu německé firmy, o české lenosti i o tom, jaké by to bylo, kdyby český stát fungoval jako Agrostroj.

MakroMixér: O penězích, byznyse, ekonomice a trzích. S nadhledem a chytrými hosty.

POSLOUCHEJTE NA:

SoundCloud  
Spotify  
Apple Music
Google Podcasts

Jan Bureš

Jan Bureš je hlavní ekonom Patria Finance a seniorní ekonom KBC/ČSOB. V roce 2020 působil v Ekonomickém poradním týmu při krizovém štábu vlády. Dříve také jako člen poradního sboru ekonomů při ministerstvu financí hodnotícím dopady přijetí eura na ekonomiku ČR. Je krom jiného spoluaturem publikace Měnová integrace – Náklady a přínosy členství v měnové unii. Pro klienty skupiny ČSOB připravuje ekonomické diskuze pod názvem Ranní káva s Janem Burešem.

Robert Břešťan

Přední český novinář, šéfredaktor serveru HlídacíPes.org. V minulosti působil například v české redakci BBC, v Českém rozhlase, v Hospodářských novinách a jako šéfkomentátor týdeníku Ekonom.

HlídacíPes.org je nezávislý analyticko-investigativní server, vznikl v září 2014 v reakci na razantní změny v tuzemských médiích, provozuje žurnalistiku ve veřejném zájmu a stojí na podpoře svých čtenářů a podporovatelů.


Zpět