30. díl: Podcast MakroMixér s Jiřím Posem, předsedou představenstva společnosti Letiště Praha

Přinášíme vám 30. díl ekonomického podcastu MakroMixér Jana Bureše a Roberta Brešťana. Tentokrát s Jiřím Posem, předsedou představenstva společnosti Letiště Praha. Například o tom, jak se bude dál rozvíjet pražské letiště a na jaké novinky se můžeme jako cestující těšit. Kam se bude létat z Prahy a jaké přímé lety do dalších zajímavých destinací snad již brzy přibydou.

Poslouchejte MakroMixér: O penězích, byznyse, ekonomice a trzích. S nadhledem a chytrými hosty.

POSLOUCHEJTE NA:

Jan Bureš

Jan Bureš je hlavní ekonom Patria Finance a seniorní ekonom KBC/ČSOB. V roce 2020 působil v Ekonomickém poradním týmu při krizovém štábu vlády. Dříve také jako člen poradního sboru ekonomů při Ministerstvu financí hodnotícím dopady přijetí eura na ekonomiku ČR. Je krom jiného spoluautorem publikace Měnová integrace – Náklady a přínosy členství v měnové unii. Pro klienty skupiny ČSOB připravuje ekonomické diskuze pod názvem Ranní káva s Janem Burešem.

Robert Břešťan

Přední český novinář, šéfredaktor serveru HlídacíPes.org. V minulosti působil například v české redakci BBC, v Českém rozhlase, v Hospodářských novinách a jako šéfkomentátor týdeníku Ekonom.

HlídacíPes.org je nezávislý analyticko-investigativní server, vznikl v září 2014 v reakci na razantní změny v tuzemských médiích, provozuje žurnalistiku ve veřejném zájmu a stojí na podpoře svých čtenářů a podporovatelů.


Zpět