3. díl: Třetí díl podcastu Makromixér: O přidané hodnotě, tužkách, digitalizaci i Kellnerovi s majitelem Koh-i-nooru Břízou

Přinášíme vám třetí díl podcastu Makromixér Jana Bureše a Roberta Břešťana, tentokrát s generálním ředitelem a majitelem holdingu KOH-I-NOOR, panem Vlastislavem Břízou. Po krátkém ekonomickém updatu ze světa finančních trhů se změříme například na to, jak koupil KOH-I-NOOR od Petra Kellnera a jak na něj vzpomíná, jak vidí budoucnost elektromobility, či jakou ekologickou stopu představuje 1 tužka. Více v našem podcastu.

POSLOUCHEJTE NA:

MakroMixér: O penězích, byznyse, ekonomice a trzích. S nadhledem a chytrými hosty.

Jan Bureš

Jan Bureš je hlavní ekonom Patria Finance a seniorní ekonom KBC/ČSOB. V roce 2020 působil v Ekonomickém poradním týmu při krizovém štábu vlády. Dříve také jako člen poradního sboru ekonomů při ministerstvu financí hodnotícím dopady přijetí eura na ekonomiku ČR. Je krom jiného spoluautorem publikace Měnová integrace – Náklady a přínosy členství v měnové unii. Pro klienty skupiny ČSOB připravuje ekonomické diskuze pod názvem Ranní káva s Janem Burešem.

Robert Břešťan

Přední český novinář, šéfredaktor serveru HlídacíPes.org. V minulosti působil například v české redakci BBC, v Českém rozhlase, v Hospodářských novinách a jako šéfkomentátor týdeníku Ekonom.

HlídacíPes.org je nezávislý analyticko-investigativní server, vznikl v září 2014 v reakci na razantní změny v tuzemských médiích, provozuje žurnalistiku ve veřejném zájmu a stojí na podpoře svých čtenářů a podporovatelů.


Zpět