5. díl: Pátý díl podcastu Makromixér s Martinou Vítkovou, spolumajitelkou holdingu NWT

Přinášíme vám 5. díl ekonomického podcastu MakroMixér s Janem Burešem a Robertem Brešťanem. Nejen Baťa je ze Zlína. Rodinný podnik Martiny Vítkové má obrat dvě miliardy: staví domy, elektroauta i obří skleníky. "Ceny bytů porostou, sehnat schopné lidi je dnes problém, stejně jako stavět a neprodělat," říká Martina Vítková, spolumajitelka holdingu NWT v novém díle našeho podcastu.

POSLOUCHEJTE NA:

SoundCloud
Spotify
Apple Music
Google Podcasts

MakroMixér: O penězích, byznyse, ekonomice a trzích. S nadhledem a chytrými hosty.

Jan Bureš

Jan Bureš je hlavní ekonom Patria Finance a seniorní ekonom KBC/ČSOB. V roce 2020 působil v Ekonomickém poradním týmu při krizovém štábu vlády. Dříve také jako člen poradního sboru ekonomů při ministerstvu financí hodnotícím dopady přijetí eura na ekonomiku ČR. Je krom jiného spoluaturem publikace Měnová integrace – Náklady a přínosy členství v měnové unii. Pro klienty skupiny ČSOB připravuje ekonomické diskuze pod názvem Ranní káva s Janem Burešem.

Robert Břešťan

Přední český novinář, šéfredaktor serveru HlídacíPes.org. V minulosti působil například v české redakci BBC, v Českém rozhlase, v Hospodářských novinách a jako šéfkomentátor týdeníku Ekonom.

HlídacíPes.org je nezávislý analyticko-investigativní server, vznikl v září 2014 v reakci na razantní změny v tuzemských médiích, provozuje žurnalistiku ve veřejném zájmu a stojí na podpoře svých čtenářů a podporovatelů.


Zpět