Mezinárodní obchodní platforma Trade Club je zdarma zpřístupněná všem firmám v ČR

Digitální platforma Trade Club od ČSOB poskytuje firmám obchodujícím na zahraničních trzích přístup k důležitým informacím a obchodním kontaktům. Nově je tato služba přístupná všem českým firmám, tedy i těm, které nemají u ČSOB založený účet.

Co je to Trade Club 

Pokud obchodujete se zahraničím nebo plánujete vstup na zahraniční trhy, stane se Trade Club cenným nástrojem při analýzách příležitostí a budování obchodních sítí. Platformu využívají zejména menší a středně velké firmy, které tvoří bezmála dvě třetiny uživatelů. Mezi uživateli však ani korporátní klienti nejsou žádnou výjimkou.

V přípravné a analytické fázi využijete tržní a makroekonomická data ze 190 zemí světa, 25 000 obchodních reportů, ale také informace o požadovaných dokumentech či celních povinnostech pro každou zemi. V Trade Clubu získáte také informace o konání 15 000 světových veletrhů, kontakty na více než 120 000 exportérů a importérů z celého světa a mnoho dalšího. 

Co získáte registrací do Trade Clubu

  1. Informace nezbytné pro úspěšnou zahraniční expanzi: V Trade Clubu získáte přístup k reportům o daném trhu, které vám pomůžou identifikovat potenciálně nové trhy pro další růst vaší firmy – ať už pro export, nebo import. Všechny informace jsou rychle k dispozici a na jednom místě. Za poplatek si můžete objednat i finanční reporty o konkrétní společnosti. Kromě toho zde získáte informace o celních a daňových povinnostech, dovozních a vývozních kontrolách, o veletrzích a veřejných i soukromých výběrových řízeních v EU a USA. 
  2. Cenné obchodní kontakty: Trade Club obsahuje adresáře firem po celém světě s možností vyhledávat nové obchodní kontakty, a to dokonce i dle konkrétního produktu a země. Součástí je i seznam „blacklisted“ společností. Díky rozsáhlému adresáři prověřených firem můžete úspěšně rozšířit své obchodní kontakty v zahraničí a diverzifikovat dodavatelsko-odběratelský řetězec. 

Jak se registrovat do Trade Clubu  

Cílem Trade Clubu je podpořit české firmy při expanzi do zahraničí, a proto se do něj od roku 2023 může online a zcela zdarma registrovat jakákoliv česká firma, tedy i ta, která nemá u ČSOB založený účet. Firmy (jak klienti, tak neklienti ČSOB), mohou využít samoregistraci bez nutnosti návštěvy pobočky či podepisování smluvní dokumentace.

Postup registrace: 

  1. Na stránkách Trade Clubu klikněte na tlačítko Login.
  2. Poté klikněte na Register now a zadejte svůj e-mail. 

Vybraným klientům, kteří mají účet u ČSOB, platforma poskytuje větší rozsah služeb, mezi které patří:

  • automatické vyhledávání prověřených obchodních partnerů dle zadaných kritérií s využitím umělé inteligence a návrhem na propojení,
  • možnost přímo kontaktovat prověřené firmy, 
  • možnost zveřejnit žádost o nabídky nových zdrojů,
  • podpora komunitního manažera. 

Pokud obchodujete se zahraničím nebo vstup na zahraniční trh teprve plánujete, díky Trade Clubu získáte vše, co pro úspěšnou expanzi budete potřebovat. A to na jednom místě, zcela zdarma a nově také pro všechny české firmy bez omezení. 

Tip
Business kreditka od ČSOB vrací peníze a chrání vaše podnikání. Získejte i vy 1 % z plateb kreditní kartou zpět na váš účet až do 30. 6. 2024, pojištění prodloužení záruky zdarma, bezúročné období až 45 dní či slevu 0,4 Kč/litr paliva v síti EuroOil. Sjednání kreditní karty je zcela zdarma.

Zpět